Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

ÖDEME
1. Havale/EFT ile ödeme

Ürünlerinizin ödemesini “Havale/EFT ile ” yapabilirsiniz. Bu durumda aşağıda belirtilen banka hesaplarından size uygun olan herhangi birisine belirlenen tutarı gönderebilirsiniz. Havale/EFT işlemini sonrasında, bilgi@herdekora.com adresine, işlem dekontunuzu da iliştirerek bilgi notu göndermeniz, işlemlerinizi hızlandıracaktır. 
Dekontunuzu oluştururken:  Açıklama kısmına Ad, Soyad ile Sipariş numarası,   ( Örnek : Ali Ak, 12345 ), Hesap Sahibi kısmına da BEZELYE TEKNOLOJİ ELEKTRONİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  yazılması gerekmektedir. Sipariş ve kargolama süreci, ödemenizin onaylanmasını takiben başlayacaktır. Havale/EFT ile ödeme yapılacağı belirtilen sipariş sepetiniz ödeme yapıldığında onaylanacaktır. 3 gün ödeme alınmaması durumunda siparişiniz iptal edilecektir. Bu durumda ürünlerinizi yeniden seçmeniz gerekecektir.
 
Hesap Numaralarımız;

FİNANS BANK TR66 0011 1000 0000 0123 2672 11

YGZ GÜVENLİK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / ZEYNEP KAPTAN

Hesap Türü: TL

 

HALKBANKASI : TR28 0001 2001 5090 0009 1005 44

YGZ GÜVENLİK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / ZEYNEP KAPTAN

Hesap Türü: TL

IBAN Numarası:TR77 0006 2001 4950 0006 2959 87

YGZ GÜVENLİK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / ZEYNEP KAPTAN

 2. Kredi Kartı ile ödeme
Kredi kartınız ile tek çekim veya taksitli alışveriş ( 1TL’ den daha az olamaz ) yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizde siparişiniz ödeme onayı alındığı an işleme konulacaktır. Ödemelerinizde 3D güvenlik standardı uygulanmaktadır. 3D secure ( şifre ile onaylama ), sanal ortamda yapılan alış verişlerin güvenliğinin sağlanması amacı ile geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. Kredi kartınız bilgileriniz 256 bit’lik SSL kullanılarak şifrelenmekte ve bilgilerinizin güvenliği maksimum düzeyde tutulmaktadır. Sitemizde Kredi kartı güvenliği ile daha fazla bilgi için Gizlilik ve Güvenlik bölümünden bilgi alabilirsiniz. Kredi kartınızın bağlı olduğu bankanız, kampanyalar düzenleyerek seçtiğiniz ödeme ve taksit şekline göre daha farklı bir taksit adedi uygulayabilir veya taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Ödemenin kredi kartı vb. ile harcama belgesi düzenlenmeksizin yapıldığı durumlarda, kartın bir başkası tarafından hukuka aykırı şekilde kullanılması hâlinde; 23/2/2006 tarihli 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu ve 10/3/2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre işlem yapılır.
 
3. Kapıda ödeme
Kapıda ödeme ile alışveriş olanağı ödeme seçenekleri arasında yer almayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
 
TESLİMAT 
Siparişleriniz, (Havale/eft ile yapılan siparişlerde; Ödemeleriniz) tarafımıza ulaştığı andan itibaren paketiniz en geç 3 iş günü içinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasının teslimatı Ankara içi için yaklaşık 1-2 gün ,  Ankara dışı için, seçilen kargo firmasına ve adresin uzaklığına göre 2-4 iş günü içinde yapılmaktadır.  
Çalışma günleri Saat 11:00 den sonra yapılan ödemelere ait siparişler, bir sonraki günün siparişi olarak işleme konulmaktadır.